MEGHÍVÓ

2002. december 2-án, hétfőn, a Nagyteremben 14 órakor kezdődő Összintézeti Szemináriumunk programja:

Emlékülés VINCZE ISTVÁN születésének 90. évfordulóján

Program:

14.00–14.30: Csáki Endre: Vincze István bolyongásai

14.30–15.00: Tusnády Gábor: Riasztás

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK!

2002. december 2-án, hétfőn, a Nagyteremben 14 órakor kezdődő Összintézeti Szemináriumunk programja:

Emlékülés VINCZE ISTVÁN születésének 90. évfordulóján

Program:

14.00–14.30: Csáki Endre: Vincze István bolyongásai 14.30–15.00: Tusnády Gábor: Riasztás

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK!