MEGHÍVÓ

2003. október 17-én, pénteken, a Nagyteremben 14 órakor kezdődő Összintézeti Szemináriumunk programja:

BENOÎT MANDELBROT (Yale University) WHAT’S NEW IN FRACTAL GEOMETRY című előadása.

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! Szamuely Tamás tudományos titkár

MEGHÍVÓ

2003. október 17-én, pénteken, a Nagyteremben 14 órakor kezdődő Összintézeti Szemináriumunk programja:

BENOÎT MANDELBROT (Yale University) WHAT’S NEW IN FRACTAL GEOMETRY című előadása.

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! Szamuely Tamás tudományos titkár