M E G H Í V Ó

az Összintézeti Szeminárium következő előadására, mely 2004. december 6-án du 2-kor lesz a Nagyteremben. A program:

LOVÁSZ LÁSZLÓ (Microsoft Research)

Az Erős Perfekt Gráf Sejtés megoldása

Berge ”Erős Perfekt Gráf Sejtését” legújabban Chudnovsky, Robertson, Seymour és Thomas bebizonyították. Ebben az előadásban áttekintjük a probléma eredetét, beszélünk a perfekt gráfok jelentőségéről, és egy kicsit a megoldás módszeréről.

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK!

Szilárd Ágnes, tudományos titkár